O nas

 Wszechstronne doświadczenie


             W branży zwalczania szkodników bardzo duże znaczenie ma wszechstronne podejście do tego problemu. Dlatego w działalności Deratis połączyliśmy wszystkie usługi, których mogą Państwo potrzebować. Zajmujemy się dezynsekcją, dezynfekcją, deratyzacją, fumigacją i ozonowaniem. W firmach klientów wdrażamy kompleksowe, nowoczesne i zintegrowane metody zabezpieczenia przed szkodnikami.

            Zdobywanie doświadczeń i uprawnień wnaszej branży wymaga bardzo dużej rzetelności i solidności. Tym bardziej cieszy nas fakt, że wiedzę i kompetencje przypieczętowaliśmy kilkuletnią współpracą z najbardziej wymagającymi klientami: firmami z sektora przetwórstwa spożywczego oraz producentami rolnymi.Firma DERATIS prowadzi swoje działania zgodne zawsze zgodnie z : Posiadami również odpowiednie przeszkolenie z zakresu działania systemów zarządzania: ISO 9001:2008, ISO 14001:2005, BHP OHSAS 18001 oraz ISO 22001. Wypracowaliśmy metody pracy w pełni dopasowane do procedur obowiązujących w tych systemach.

Potwierdzona jakość usług


          Firma DERATIS jest uprawniona do wykonywania audytów jako Biolog terenowy (w tym zakresie oceniamy ryzyko związane ze szkodnikami, a także przeprowadzamy ocenę stosowanych w przedsiębiorstwie metod ich zwalczania). Zajmujemy się także wdrażaniem procedur związanych z zabezpieczeniem przed szkodnikami, które są niezbędnym elementem dla prawidłowego utrzymania systemu HACCP, GMP/GHP czy systemów zarządzania jakością. Oznacza to, że nie tylko świadczymy usługi w zakresie zwalczania szkodników, ale także występujemy w roli jednostki kontrolującej prowadzone działania. Takie kwalifikacje sprawiają, że o wiele pełniej i z większą odpowiedzialnością podchodzimy do realizacji powierzonych nam zadań.

          Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli sami przekonać się o naszej skuteczności. Dlatego dostarczamy urządzenia monitorujące aktywność szkodników, dzięki którym sami widzą Państwo, w jaki sposób ulega ona osłabieniu i całkowicie znika.

Komfort współpracy


 

Płatność kartą
Zamawianie usług on-line

Elastyczne terminy
Także w dni wolne od pracy
Gwarancja na wszystkie usługi

 

 

 

Wszystkie usługi

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie oferowane przez nas usługi
Call Now Button